Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Soso.lv?

Soso.lv piedāvā informāciju par Latvijas tiešsaistes aizdevējiem, piedāvājot bezmaksas kredītsniedzeju salīdzinājumu. Šī vietne ir izveidota, lai palīdzētu Jums izvēlēties izdevīgāko un labāko finanšu risinājumu. Katram aizdevējam ir dažādas prasības un parametri, tāpēc mēs analizējam Jūsu datus, izmantojot labākos rīkus, lai atrastu ideālāko un piemērotāko variantu.

Kas ir atbildīga aizņemšanās?

Atbildīga aizņemšanās nepieciešama, lai Jūs nepieņemtu nepārdomātus lēmumus. Pirms kredīta ņemšanas pārdomā, vai tas tiešām ir nepieciešams un vai varēsi aizdevumu atmaksāt.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Vai nepieciešami officiāli ienākumi, lai saņemtu aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu internetā, nepieciešami officiāli un regulāri ienākumi, pretējā gadījumā aizdevumu saņemt nebūs iespējams.

Kāpēc nepieciešams izveidot klienta profilu?

Aizdevēja mājaslapā Jums ir iespēja izveidot savu personīgo klienta profilu, kurā Jūs varēsiet apskatīt savus rēķinus, veikt ikmēneša maksājumus un redzēt jaunāko informāciju, ar ko aizdevējs vēlas Jūs informēt.

Kā saņemt rēķinus no aizdevēja?

Rēķinus iespējams apskatīt savā klienta profilā vai saņemt tos uz e - pastu un atvērt pdf formātā.

Vai pastāv iespēja atteikties no aizdevuma?

Aizņēmējam pastāv iespēja 14 dienu laikā, kopš līguma noslēgšanas, atteikties no aizdevuma.

Vai aizdevuma pieteikums ir apstiprināts vai nē?

Ja kredīts ir pilnībā apstiprināts, statusa informācija tiek nosūtīta īsziņā un/vai e-pastā. Ja kredīts tiks apstiprināts mazākai summai, ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists.

Kāpēc mans pieteikums kredītam tika noraidīts?

Pieteikuma izskatīšana var tikt noraidīta, ja pieteikumā norādītā informācija ievadīta nepilnīgi vai nekorekti, kā arī, ja Jums ir esoši neapmaksāti parādi.